apie mus

nelaimės

HK InFortune Electronics Co., Ltd yra nepriklausomas elektroninių komponentų platintojas, esame pasiryžę teikti klientams elektroninius komponentus ir pagalbines paslaugas. įkurta 2000 m., turime logistikos sandėlius Honkonge ir Šendžene, Kinijoje.

nelaimės

HK InFortune Electronics Co., Ltd gavo ISO9001:2015 tarptautinio kokybės standarto sertifikatą, mes laikomės principo „pirmiausia kokybė, pirmiausia klientas“ ir profesionalaus techninio palaikymo, ir yra didelė garbė, kad esame artimi daugelio žinomų elektronikos gamintojų ir sąraše esančių grupių partneriai. .

turime aukštos kokybės elitinę komandą, o mūsų veikla apima daugiau nei 20 šalių visuose pasaulio regionuose. aptarnaujame pasaulinius elektronikos gamintojus ir platintojus, daugiausia dėmesio skiriame OEM, EMS ir CEM paslaugoms. HK InFortune Electronics Co., Ltd nuolat tobulėja, kad laimėtų klientų pasitikėjimą, ypatingą dėmesį skiriame jūsų reikalavimams. mūsų produktai yra taikomi pramonės automatizavimo, automobilių elektronikos, medicinos ir ryšių, informacinių technologijų, naujos energetikos ir kitose srityse. Mes tikimės tapti jūsų geriausiu komponentų platinimo partneriu!

Į viršų